Predstavitev karateja

Karate

OBVESTILO

V petek 16.11.2018 bomo izvedli predstavitev karateja in samoobrambnih veščin. Predstavitev bo v prostorih Karate kluba Domžale, Ljubljanska 58.

Predstavitev bo brezplačna.

Vse zainteresirane prosim, da se vpišete v tabelo na oglasni deski do 12.11.2018.

Vadba GIGONG

GIGONG

OBVESTILO

V torek 13.11.2018 ob 18.00 uri organiziramo informativni sestanek za vadbo GIGONG.

Vse zainteresirane prosim, da se vpišete v tabelo na oglasni deski.

Uvodni tečaj kaligrafije

Tečaj kaligrafije

OBVESTILO

V dogovarjanju z mentorico kaligrafije je da izvedemo krajši uvodni tečaj.

Predhodno bomo imeli informativni sestanek, kjer se bomo pogovorili o programu in tudi o ceni tečaja.

Vse zainteresirane prosim, da se vpišete v tabelo na oglasni deski do 6.11.2018.

Kostanjev piknik

Kostanjev piknik

Vabimo vas na tradicionalno prijateljsko srečanje in

KOSTANJEV PIKNIK,

ki bo na mengeški koči

26. oktobra 2018

PROGRAM SREČANJA:

• ob 9.30 se zberemo na parkirnem prostoru po mengeško kočo,
  • ob 10.15 prihod udeležencev piknika,
  • Okrepčali se bomo s tradicionalnimi dobrotami, pekli kostanj in uživali ob poslušanju glasbe.

PRISPEVEK JE 6 €.

Predsednik društva Lipa-U3ŽO Domžale

Vabilo v posočje na Pot miru

Pot miru 2018 Pot miru 2018

Društvo Lipa – univerza za tretje življenjsko obdobje vabi

v soboto, dne 27. oktobra 2018,

v Posočje na Pot miru

Pot miru 2018 Pot miru 2018
Pot miru 2018 Pot miru 2018 Pot miru 2018
  • 07.00: Odhod iz parkirišča za Veleblagovnico TUŠ Domžale.
  • Vožnja mimo Kranjske Gore do Ruske kapelice pod Vršičem.
  • Kratek postanek na Vršiču, uživanje ob pogledu na Prisank, Mojstrovko, Ajdovsko deklico.
  • Vožnja v čarobno dolino Trento v informacijsko izobraževalno središče Triglavskega narodnega parka Dom Trenta Na Logu. Ogled muzejske zbirke in videa Skrivnost Soče. Tukaj bo možno popiti kavico, pojesti sendvič iz nahrbtnika in si spočiti oči ob izjemnih razgledih.
  • Kluže: mogočna trdnjava nad sotesko Koritnice. Je pomemben spomenik obrambe pred Turškimi vpadi, Napoleonovo vojsko in napadi v 1. sv. vojni. Ogled predstave 1313, ki ohranja spomin na hude čase in hkrati opozarja, da se morija ne bi nikdar več ponovila.
  • Kobarid: sprehod po mestu in ogled italijanske kostnice s cerkvijo sv. Antona, kjer je skupaj pokopanih več tisoč vojakov različnih narodnosti in veroizpovedi.
  • Cerkvica  sv. Duha Javorca blizu Zatolmina nad planino Polog, visoko nad strugo Tolminke.  Leseno svetišče je posvečeno padlim Avstro-ogrskim branilcem Tolminskega.

CENA:
40,00 € najmanj 40 potnikov na avtobus
45,00 € najmanj 30 potnikov na avtobusu

Cena vključuje: prevoz, organizacijo in vodenje, vstopnine ter pozno kosilo.

Prijavite se lahko v tajništvu društva Lipa do 22.10.2018. Pri prijavi poravnate tudi znesek izleta.

Predsednik društva Lipa-U3ŽO Domžale