Obisk Lipovk v domžalskem Domu starejših občanov

Objavljeno .

V četrtek, 8. novembra 2012, smo lipovke obiskaie Dom starejših občanov v Domžalah. Prava popestritev in malo oddiha za ušesa stanovalcev, ker že nekaj mesecev prenavljajo prostore in stavbo kot celoto po projektu energetsko - varčevalnega programa.

Dan smo jim polepšale: pevke z venčkom narodnih pesmi ob spremljavi harmonike prof. Milke Živulovič  in vodstvom zborovodkinje Marinke Aparnik, z recitacijami naših literark Mici Jenc, Janke Jerman, Metke Zupanek in Zlatke Levstek, zbrane pa so  do solz nasmejale članice stend up skupine z dovtipno igrico o loterijskem zadetku "40.000" evrov. Skupino vodi Marjetka Friedel.

Ob koncu programa smo bile obdarovane z ličnimi izdelki iz slanega testa, ki so rezultat dela članov delavnice ročnih spretnosti.

Prijetno smo bile presenečene in obljubile, da še pridemo.

(kliknite slike za povečavo)

Tekst in foto: Mirjana Kavčič