Kako lahko preživljamo jesen življenja….

Marjan Ravnikar

Društvo Lipa-U3ŽO Domžale s svojim 21 letnim delovanjem omogoča aktivno preživljanje starejšim, ne glede na stopnjo formalne izobrazbe, politično, narodnostno ali versko pripadnost, oziroma drugo osebno okoliščino.

Vsi se srečamo enkrat z obdobjem, ki mu rečemo »tretje življenjsko obdobje«, to je čas ko nam kar naenkrat lahko postane dolgočasno, tu pa je priložnost, da se vključimo v dodatne aktivnosti, kar društvo Lipa omogoča. V društvu lahko pridobivate ali obnavljate znanje v različnih dejavnostih, se udeležujete kulturnih dogajanj delavnic, v športno rekreativnih skupinah poskrbite za svoje fizične sposobnosti, v zanimivih strokovno vodenih izletih pa si ogledate kulturne, naravne in zgodovinske zanimivosti doma in v tujini.

Takrat prisluhnemo sebi in na takšen način zadostimo željam in potrebam, za kar v času aktivnega dela ni bilo časa, lahko rečemo, da ustrežemo svoji duši.

Vabljeni na ogled kratkega filma in pa seveda, vpišite se v enega od razpoložljivih študijskih programov.

Ne čakajte mesec september, saj se lahko priključite v kateremkoli časovnem obdobju.

Predsednik društva Lipa
Marjan Ravnikar

Osebna izkaznica:

Društvo Lipa - Univerza za tretje življenjsko obdobje
Domžale, Ljubljanska cesta 58, 1230 Domžale

Telefoni: tajništvo:  (01) 722 66 70
in                  040 624 806
predsednik: 031 379 276
Davčna številka: 28999835
Transakcijski račun: 0230-0005-1893-172 NLB Banka Domžale d. d.

Našo dejavnost predstavljamo tudi s kratkim filmčkom