Ugodnosti za člane društva Lipa Domžale v Termah Snovik

Društvo Lipa Domžale je sklenilo dogovor s Termami Snovik glede ugodnosti, ki jih imajo člani društva v termah in sicer:

1. ugodnost za individualne obiske članov društva Lipa:

- 20% popust na redne kopalne karte in druge wellness storitve (masaže, savne, kozmetične storitve) po vsakokratnem veljavnem ceniku. Popust ne velja za darilne karte oz. bone ter prenosljive vstopnice.

20 % popust na ugodnosti veljajo samo za imetnike članskih izkaznic društva. Člansko izkaznico člani predložijo na recepciji pred izdajo računa in se izkažejo z osebnim dokumentom.

2. ugodnost za skupinski obisk članov:

- 3 ure kopanja za 6 EUR po osebi, velja za skupino članov min. 10 oseb.

Ugodnost velja ob predhodni najavi, prav tako samo za imetnike članskih izkaznic društva. Skupinski obiski naj bi bili ob petkih v dopoldanskem času. V času počitnic pa se predvideva obisk tudi ob drugih dnevih.

Vsi, ki bi želeli obiskovati terme v skupini, sporočite to v času uradnih ur v tajništvo društva na tel. štev. 01 722 6670 ali animatorjem.

Prvi obisk v skupini se predvideva v petek, 5.maja, ob 9.30 uri (skupina se dobi v recepciji - ob 10.00 uri je vodena telovadba v bazenu).

Društvo Lipa Domžale (Marija Gornik Kugler)
Terme Snovik (Andreja Uštar)
T: (01) 83 44 221
www.terme-snovik.si