Nastop glasbenic Društva Lipa Domžale v cerkvi na Viru

Objavljeno .

Nastop Vir dec 2021 01Glede na čas koronavirusa, smo bile citrarke in kitaristke Društva Lipa Domžale izredno vesele, da bomo zopet imele nastop. Povabljene smo bile s strani gospoda župnika Aleksandra Ureka, dne 27. 12. 2021.

Igrale smo pri sveti maši ob 18. uri, v cerkvi Sv. Jožefa, na Viru. Po maši pa smo izvedle še kratek koncert božičnih pesmi. Z nami je pela študentka Pia Kladnik, vnukinja naše citrarke, katera poje pri mladinskem povsem zboru RTV Slovenije. Večkrat nas je že spremljala na raznih prireditvah, kjer je njen nežen, mladosten glas, še dodatno popestril naše igranje.

V cerkvi smo zaigrale in zapele 10 božičnih pesmi.

Med ostalimi poslušalci , smo bile vesele tudi španskih poslušalcev - sina z družino, ene naše citrarke.

Nastop smo zaključile v učilnici cerkve  z okusnimi piškoti.

Tekst: Ana Limoni; Foto: Aco Majhenič