Zvezde na nebu žare

Objavljeno .

Nastop Rakovnik dec2021 01

Božično - novoletni koncert, že tradicionalni (3) v svetišču Marije Pomočnice na Rakovniku v Ljubljani. V torek, 28. 12. 2021, pri in po sv.maši ob 18.30 so zazvenele nežne strune citer in kitar, skupine za TŽO Lipa Domžale pod vodstvom prof. mag. Damjane Praprotnik in s sopranistko Pio Kladnik.

Že sam vstop v cerkev in pogled na jaslice vzbudi spomine na dneve naše mladosti. Prečudovite melodije so nas popeljale v neskončnost mirnega brezčasja. Vsak dan je čas za sanje, za male in velike želje, za smeh, radost in veselje ... Ob zaključku koncerta smo skupaj uglašeno zaigrali in zapeli pesem Sveta noč.

Zahvaljujemo se za sprejetost in gostoljubje župnika Mirka Simončiča. Želimo vsem vam naj Sveta noč zazveni tudi v vaših srcih in srcih vaših najdražjih.

Zdravo in umirjeno 2022!

Zapisala: Ivanka Hočevar Istenič; Foto Aco Majhenič