Študijski program učenja harmonike

Objavljeno .

2024 02 26 HarmonikaDruštvo Lipa je vsem poznano društvo za tretje življensko obdobje, ki nudi pester nabor dogodkov, izobraževanj in srečanj. Spodaj pošiljamo vabilo k novemu študijskemu programu, kjer boste na račun prišli vsi ljubitelji glasbe in znanja harmonike.

V društvu Lipa-Univerzi za tretje življenjsko obdobje iz leta v leto širimo študijske programe. Zato vas vabimo, da se nam pridružite v študijski program UČENJA HARMONIKE.

Vaje potekajo individualno, 45 minut tedensko, nudimo vam možnost najema harmonike, prvi mesec učenja pa je brezplačen. V primeru interesa nas lahko kontaktirate na: 031 / 379 - 296 - Marjan Ravnikar (Društvo Lipa) ali na 070 / 713 - 549 - Boštjan Cerar (učitelj)

Lepo vabljeni!

Avtor: Marjan Ravnikar; Foto: Društvo Lipa