Spoznajmo se, praznujmo skupaj

Objavljeno .

spoznajmo se 2016Pred nami so pomladni meseci in mesec april, ko Občina Domžale praznuje. Tudi v letošnjem letu smo pospremili občinski praznik z mnogimi dogodki, prireditvami in srečanji, s katerimi bomo obogatili družabno dogajanje in življenje v naši lokalni skupnosti.

"Spoznajmo se, praznujmo skupaj" je medgeneracijski dogodek, s katerim želimo naš praznik občanke in občani praznovati skupaj.

Tudi Lipovci smo se praznovanju pridružili v četrtek, 14.4.2016, od 16. ure  dalje v Češminovem parku. Bilo je veselo, po deževnem jutru nas je počastilo sončno popoldne, tako da je bilo druženje zelo prijetno,  množično,  predvsem pa generacijsko pestro, pa tudi rojstnodnevna torta ni manjkala.

Več v  foto galeriji:

Prispevek pripraila: Mirjana Kavčič