Zimska pravljica v Gornjem Gradu

Objavljeno .

IMG_20190123_103317.jpgČeprav v naših skupinah pestijo bolezni in poškodbe in je zapadlo nekaj centimetrov novega snega, smo se vseeno pogumno odpravile na pot. Čez Črnivec v zimski okoliš Zgornje-Savinjske doline. V Centru starejših DEOS Gornji Grad so nas stanovalci že nestrpno pričakovali. V naših koledarčkih še zadnji nastop z božično-novoletnim programom, za poslušalce pa obujanje spominov na praznične dni. Po uvodnem pozdravu smo zaigrali ter zapeli nekaj skladb. Stanovalci so se nam pri petju z veseljem pridružili. Naša citrarka Ivanka je priskrbela piškote za vse poslušalce, njena mama (tudi stanovalka v domu) pa je s seboj k poslušanju pripeljala vse prijatelje. Skupaj smo preživeli prijetno dopoldne, ki je ob pogledu skozi okno spominjala na zimsko pravljico.

Damjana Praprotnik